close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Naděje pro Honzíka

26. února 2018 v 20:06 | Daniel Saifrt, 3. A
Stejně jako loni, tak i letos, pořádáme charitativní aukci, tentokrát pro Honzíka. V minulém roce jsme uskutečnili aukci pro onkologicky nemocnou Gábinku. Podařilo se nám i s podporou facebookové
hokejové stránky Milujeme hokej vybrat skvělých 52 000 Kč, za což všem moc děkujeme.

V tomto roce jsme se rozhodli naši akci zopakovat. Z několika možností jsme vybrali Honzíka, který je po hypoxii (špatná funkce buněk). Jedinou nadějí je transplantace kmenových buněk, které po přeměně nahradí poškozené buňky. Tuto aplikaci Honzík absolvoval už čtyřikrát. Momentálně je na tom mnohem lépe, ale musí docházet na ne zrovna levné rehabilitace.

Naše aukce i letos spočívá v tom, že jsme oslovili hlavně české hokejisty od nás i ze zahraničí, kteří přispěli svými věcmi do aukce, jež se následně vydražily. Výtěžek putoval na podporu Gábinky, letos půjde na Honzíka. Takže do aukce se zapojují hlavně hokejoví fanoušci, kteří by rádi hraný dres Tomáše Plekance nebo největší pecku, jíž se stala hůl jednoho z nejlepších brankářů světa, Careyho Price. Kdo se aukce zúčastní letos, vám ještě neprozradíme, ale máte se určitě na co těšit. Nejen že získáte cenný artefakt, ale hlavně pomůžete dobré věci.

Charitativní aukce proběhne na přelomu dubna a května (datum upřesníme) na portálu sportovniaukce.cz a bude trvat přesně týden. Věřím, že letos překročíme loňský výtěžek, a už teď jen děkujeme za přečtení této informace a budeme rádi za jakýkoli způsob šíření a propagace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama