Popis displeje mobilního telefonu Samsung J5

4. prosince 2017 v 21:27 |  Tvorba studentů
Na počítačové obrazovce vidím telefon Samsung J5. Nejsem technický typ a vůbec nemám rád dotykové telefony, ale pokusím se ho detailně popsat.

Uprostřed barevného displeje se nachází modrá ikona s názvem Nastavení a napravo od ní bílá nevýrazná ikona Plánování. Díky těmto aplikacím si můžete naplánovat, kdy telefon nastavit do vertikální či horizontální polohy.

Vlevo pak můžeme vidět červenou ikonu s kontakty a bílou ikonu ve tvaru analogových hodin. Tyto dvě aplikace vás upozorní na čas, kdy máte zavolat mamince a připomenout jí, že přijedete o víkendu na oběd.

Ve spodní části displeje je osm ikon. Nebudu jmenovat všechny, protože většinu z nich ani neznám. Za zmínku však určitě stojí oranžová ikona s obrázkem žárovky. Pomocí této aplikace si na mobilním telefonu zapnete žárovku a můžete si posvítit, když jdete večer potají mlsat do špajzu.

V horní části displeje se nachází spousta užitečných aplikací. Když otevřete oranžovou ikonu s obrázkem a názvem Zprávy, dozvíte se nejčerstvější zprávy z domova i ze světa. Zelená ikona s obrázkem telefonu je tzv. servisní. Když zčervená, znamená to, že je s telefonem něco v nepořádku.

V pravé horní části se ukazuje čas. V procentech vás telefon informuje i o tom, kolik je ve vaší oblíbené hospodě piva. Hned vedle tohoto údaje je měřič, který ukazuje, jak zábavná je tam atmosféra.

Telefon je to pěkný, pro mne má však moc zbytečných aplikací. Oběd mamince připomínat nemusím, protože stále bydlím s rodiči. Zprávy si přečtu v novinách, do hospody na pivo ještě nesmím a na cestu do špajzu mám doma baterku.
Dušánek Vojtěch, 2A8
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama